O nas

The Whisky Hub nie jest zwykłym sklepem z alkoholem. To unikalne miejsce na mapie Warszawy, gdzie pasja spotyka się z doskonałością, a goście stają się członkami rodziny.
Od dawna wiedzieliśmy w jakim kierunku chcemy iść. Krok po kroku dążyliśmy do celu pracując w różnych firmach alkoholowych na stanowiskach sprzedażowych i Ambasadorskich łamiąc przetarte stereotypy oraz wyznaczając nowe trendy. Mamy za sobą niezliczoną ilość szkoleń alkoholowych zarówno po jednej jak i po drugiej stronie. Jesteśmy absolwentami największej międzynarodowej szkoły WSET w dziedzinie alkoholi mocnych i wina.
W grudniu 2022 otworzyliśmy nasz pierwszy salon alkoholowy w Warszawie na Skoroszach, w którym sprzedajemy nietuzinkowe i wyjątkowe alkohole.
Główną ideą jest stworzenie miejsca jedynego w swoim rodzaju, w którym otrzymacie Państwo możliwość wyboru alkoholu zgodnie ze swoimi oczekiwaniami i możliwościami finansowymi oraz zostaniecie obsłużeni w jak najlepszy możliwy sposób.
The Whisky Hub to miejsce, w którym pragniemy połączyć naszą pasję z prowadzeniem firmy.
Come as a friend, leave as a family!

zapraszamy do showroomu

Odwiedź nasz sklep stacjonarny, jeśli chcesz z nami porozmawiać i podzielić się z nami swoją pasją do alkoholi wysokiej jakości. The Whisky Hub to nie tylko miejsce zakupów, to przede wszystkim przestrzeń, gdzie spotykają się miłośnicy złożonych smaków i koneserowie. Nasza siedziba w sercu Warszawy jest otwarta na wszystkich, którzy chcą odkrywać tajniki whisky oraz innych wyjątkowych trunków.

Dowiedz się więcej

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram