The Whisky Hub

Twój nowy ulubiony sklep specjalistyczny z alkoholem na Skoroszach.

showroom

The Whisky Hub nie jest zwykłym sklepem z alkoholem. To unikalne miejsce na mapie Warszawy, gdzie pasja spotyka się z doskonałością, a goście stają się członkami rodziny. Przeznaczone dla koneserów alkoholi wysokiej jakości, The Whisky Hub jest miejscem, gdzie każdy smakosz i miłośnik złożonych smaków znajdzie coś dla siebie.

Nasza oferta zawiera najwyższej jakości whisky, rumy, szampany i wina z najróżniejszych zakątków świata. Prowadzimy ciągły dialog z najlepszymi destylarniami i winiarniami, co pozwala nam na regularne uzupełnianie naszego asortymentu o unikalne edycje limitowane. Te wyjątkowe butelki, nieosiągalne w zwykłych sklepach, mogą stać się idealnym prezentem dla bliskiej osoby, cennym dodatkiem do kolekcji, lub zwyczajnie sprawić radość podczas szczególnego wieczoru.
The Whisky Hub to także przestrzeń, gdzie można pogłębiać swoją wiedzę o alkoholach. Organizujemy cykliczne spotkania z Ambasadorami znanych marek alkoholowych. Podczas tych spotkań, w towarzystwie entuzjastów i profesjonalistów, nasi goście mają możliwość odkrywania i degustowania nowych smaków.

Kalendarz degustacji

Przy tworzeniu The Whisky Hub, pragnęliśmy stworzyć coś więcej niż sklep. Chcieliśmy, aby było to miejsce, które spełnia marzenia, inspiruje i przekracza oczekiwania naszych gości. Nasz zespół, składający się z doradców z wieloletnim doświadczeniem w branży alkoholowej, jest gotowy pomóc w wyborze odpowiedniego trunku lub zestawu prezentowego zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Podążaj za swoją pasją, odwiedź The Whisky Hub i dołącz do naszej rodziny miłośników alkoholi.

Come as a friend, leave as a family!

o nas

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram