Monkey Shoulder

whisky BLENDED / 40% / 0,7 l

150 zł

Monkey Shoulder tworzona jest poprzez ekskluzywne niewielkie rozlewy trzech różnych rodzajów whisky typu single malt z regionu Speyside w Szkocji, które są następnie „żenione” w celu osiągnięcia najwyższego poziomu jakości.
Bogaty smak, któremu towarzyszy wibrująca energia, łączy się z owocowymi aromatami, tworząc wyjątkowo gładką, kremową i bardzo słodową szkocką. Subtelny aromat wanilii sprawia, że Monkey Shoulder to idealny składnik koktajli.
KUP TERAZ
Aromat:
Delikatne nuty kwiatowe przeplatają się z aromatami świeżych pomarańczy i delikatnych brzoskwiń. Odcienie miodu i przypraw korzennych przebijają się przez bogatą waniliową słodycz
SMAK:
Bogaty smak waniliowy. Śmietankowe toffi jest dobrze wyważone nutami dębu, lekkim aromatem cynamonu i gałki muszkatołowej.
POSMAK:
Wyjątkowo delikatny i słodki.

Monkey Shoulder

whisky BLENDED / 40% / 0,7 l

150 zł

Whisky Monkey Shoulder, inspirowana tradycyjnymi rzemieślniczymi metodami, stanowi kompozycję najlepszych single maltów z regionu Speyside. W wyniku kupażu powstaje whisky blended malt o wyjątkowo subtelnym smaku.
KUP TERAZ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram